wczasy i noclegi w Łebie

Leba.net
Strona 1 z 2
  1  2  Następna >
Port morski w Łebie pełni funkcję rybacką i turystyczną. Znajdują się w nim przystań jachtowa i nabrzeża rybackie. W sezonie letnim - od czerwca do września - w porcie cumuje wiele jednostek wycieczkowych, które oferują krótkie rejsy po morzu.
29

Największy naturalny labirynt w Polsce to główna atrakcja parku Łeba. Na powierzchni 5000 m2 utworzono naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia.
11

Neptun hotel - zamek nad morzem - ciekawy architektonicznie budynek z 1905 roku, położony w szczególnie urokliwym miejscu na skarpie wydmy morskiej.
1

Park Dinozaurów w Łebie to 20ha świat zabawy dla całej rodziny, to wspaniale przygotowane trasy pełne przygód i atrakcji oraz mnóstwo rozrywki.
8

Kościół p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zbudowany został w 1683 r,. Do budowy świątyni użyto częściowo materiałów z kościoła św. Mikołaja zniszczonego przez sztormy w 1558 r.
21

Wzdłuż północnej granicy Łeby rozciąga się piękna szeroka płaska plaża pokryta jasnym, miękkim i czystym piaskiem.
24

Dla lubiących wyzwania z naturą oczywiście nie może zabraknąć wyprawy do Słowińskiego Parku Narodowego na spotkanie z pustynią. Olbrzymie połacie piasku tworzące wydmy są niesamowitym widokiem, osiągają wysokość ponad 30 m n.p.m. i przenoszone są wiatrem wędrując z szybkością 3-10 m w ciągu roku.
16

Port jachtowy - Marina Łeba; jest pierwszym tego typu kompleksowym przedsięwzięciem zrealizowanym na polskim wybrzeżu. Marina to mały lub średni port używany głównie przez jachty. Wyposażony w pomosty stałe umożliwiające bezpieczne dobijanie jednostek.
4

Łeba to miasto przyjazne turyście. Rozległa i różnorodna baza miejsc noclegowych jak tanie kwatery prywatne, pensjonaty z wyżywieniem na miejscu, luksusowe hotele czy wielkie ośrodki wypoczynkowe sprzyja wypoczynkowi na każdą kieszeń.
1

Łeba to miasto w którym nie można się nudzić. Dla entuzjastów poznawania historii miasta jest wiele miejsc do zwiedzania i oglądania.
111

Strona 1 z 2
  1  2  Następna >

wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie

noclegi w Łebie:

polecamy:

  • letnik.pl - kwatery nad morzem
  • wczasy.pl - noclegi na wczasy

©  2003 - 2024   www.leba.net - noclegi na morzem na wczasy w Łebie - wakacje w Łebie

czwartek, 18 lipiec 2024r. 03:38:38, online: (0/2), 9 ms