wczasy i noclegi w Łebie

Leba.net

Łeba to miasto przyjazne turyście.
Rozległa i różnorodna baza miejsc noclegowych jak tanie kwatery prywatne, pensjonaty z wyżywieniem na miejscu, luksusowe hotele czy wielkie ośrodki wypoczynkowe sprzyja wypoczynkowi na każdą kieszeń.

Gościnni i gospodarni mieszkańcy Łeby dbają o komfort i atrakcyjność pobytu dla swoich gości w zróżnicowanej bazie noclegowej, oferując miejsca w hotelach, ośrodkach wczasowych, pensjonatach, campingach, kwaterach prywatnych.
Restauracje, bary, puby serwują przysmaki kuchni regionalnej - dania z ryb morskich.
Wieczory ubarwiają rozśpiewane kawiarenki, nowoczesne dyskoteki i tawerny portowe.

Poza sezonem letnim miasto oferuje pobyt w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych, przystosowanych do przyjmowania gości na turnusy lecznicze, z programem odnowy biologicznej. Niezwykłe walory lecznicze Łeby znane są od dawna. Można tu leczyć przede wszystkim schorzenia przewlekłe, nawracające, związane z obniżoną odpornością organizmu, wykorzystując bodźcowe działanie klimatu. Leczenie morzem ma szeroki zakres np. leczenie górnych dróg oddechowych, alergii, nerwic.

Łeba posiada specjalną bazę pobytową dla dzieci w ramach programu profilaktyki zdrowotnej dla tzw. "Zielonych szkół". Walory lecznicze Łeby aktywne są przez cały rok.

Dla lubiących naturę miejsca na kempingach i w gospodarstwach agroturystycznych w okolicy. Łeba w ścisłym sezonie jest miastem niespokojnym z masą atrakcji napędzających rytm miasta. Ale w tym wszystkim najważniejsza jest plaża - duża, szeroka, czysta ale jak zaświeci słoneczko napełniona kocami do ostatniego centymetra kw.


Oceń artykuł jako pierwszy

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2024   www.leba.net - noclegi na morzem na wczasy w Łebie - wakacje w Łebie

wtorek, 25 czerwiec 2024r. 08:08:58, online: (0/2), 8.5 ms